Poradenská a konzultační činnost

Je vykonávána jednak při vlastním zpracování projektové či územně plánovací dokumentace, neboť vzájemná komunikace a spolupráce s objednateli již v přípravných krocích konkrétních akcí přináší své výsledky v časovém zkrácení jednotlivých etap práce a především v procesu projednávání. Další spolupráce včetně konzultační činnosti může pokračovat i během platnosti územního plánu a rozhodování o jeho naplnění.

Zkušenosti z výše uvedených oblastí jsou nabízeny i mimo zpracování dokumentací i všem ostatním, kteří je potřebují a mohou jich využít.


Vlastníte či kupujete nemovitost? Znáte územní plán obce, ve které se nachází? Rozumíte podmínkám, které územní plán stanovuje a tomu, jak se Vás týkají? Znáte záměry v území, které mohou mít vliv na využití, případně budoucí cenu Vaší nemovitosti? Pokud Vás zajímá odborný výklad obsahu jakéhokoliv územního plánu, obraťte se na nás.
Budeme se Vám věnovat s náležitou péčí a  vyčteme z dokumentace vše, co potřebujete vědět. Připravíme pro Vás písemný rozbor situace, připravíme podklady pro osobní konzultaci a zajistíme další služby.


Poradna v problematice územních plánů

Vlastníte nemovitost? Narazili jste při její správě na dokumentaci nazývající se "ÚZEMNÍ PLÁN"? Sledujete tuto dokumentaci a její změny, které Vaše obec či město pořizuje, a máte pochybnosti, zda rozumíte všem podmínkám, které pro Vás tato dokumentace stanovuje?
Narazili jste na informaci, že v místě, kde vlastníte nemovitost, nebo kde trávíte svůj čas (bydliště, chalupa, provozovna, zahrádka či pozemek), se připravuje nový územní plán a zajímají Vás možnosti jak ovlivnit jeho podobu?
Důsledkem vydání územního plánu pro Vás může být např. i omezení vlastnického práva ke stavbě nebo pozemku v podobě zřízení předkupního práva (záznamem v katastru nemovitostí). Územní plán vymezuje mj. dále i stavby a opatření, pro jejichž uskutečnění je možno vyvlastňovat.

Informace o průběhu pořízení územního plánu nebo jeho změny, tedy i např. toho, že se Vás může týkat zřízení předkupního práva, je Vám doručována pouze veřejnou vyhláškou, tj. na úřední desce obce, ve které se nemovitost nachází. Sledujete úřední desky všech obcí, kde vlastníte nemovitosti?

Rádi Vám veškerou problematiku tématu "územní plán" vysvětlíme.

Nabízíme konzultace v problematice územního plánování. První konzultace v rozsahu 30 minut je zdarma, případné další poradenství či zastoupení lze následně dohodnout.Na konzultaci v případě Vašeho zájmu pozveme advokáta specializujícího se na stavební a správní právo, kterých se územní plánování blízce dotýká.

Na termínu osobní konzultace je nutné se předem objednat telefonicky na čísle 602 137 322. Své požadavky též můžete adresovat na email aurum@aurumroom.cz.

Napište nám Vaše požadavky

Tisknout


Kde nás najdete

Ateliér 'AURUM' s.r.o.
Jiráskova 21
530 02 Pardubice

Tel.:  +420 466612213
         +420 466612214
Mobil: +420 602137322
E-mail:

Datová schránka: kh2nw4r

IČ: 42937680

Skype: Atelier AURUM s.r.o.

GPS Loc: N 50.03553 E 15.78048

FacebookAtelier "AURUM" s.r.o.

Podrobné kontakty »

Proč právě Atelier AURUM?

  • Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
  • Garantujeme odborné zpracování dokumentace a podkladů
  • Jsme sehraný kolektiv
  • Nabízíme kvalitní práci za rozumnou cenu


© 2019, Ateliér AURUM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing